Cel na 2012

Cel 2012Już od połowy 2011 roku obmyślałam cele do osiągnięcia na 2012.
Kiedy marzenia się spełniają chce się jeszcze więcej.
Ale czasami im bardziej chcemy, tym mniej nam się udaje.

Jak walczę z moją niecierpliwością?

Stawiam sobie przed oczami ten obraz: kiedy biegnę za czymś, aby osiągnąć cel, bardzo się pocę, jestem zmęczona i nie dostrzegam tego, co po drodze mijam. Kiedy już dotrę do mety, nie ma ona już znaczenia. Myślę o następnej.
Codzienne małe kroczki, które czynię świadomie, które są na tyle małe, aby w trakcie wędrówki podziwiać wszystko, co mam wokoło, dają mi radość. Nie męczę się. Jestem w formie. Po jakimś czasie spoglądam wstecz i z niedowierzaniem stwierdzam, że przebywam wiele kilometrów, przeszłam maraton. Ta niespodzianka daje mi dużo radości.

View more presentations from Coach Bay

Maly prezent na 2012 !

Opublikowane przez terapiastrategiczna

Psycholog, Psychoterapeuta Strategiczny, Coach, Trener Misją tego bloga jest pokazanie, że z wielu problemów, trudności można wyjść, a najlepszym rozwiązaniem jest krótkoterminowa terapia strategiczna. Dlaczego? - Bo jest w stanie wprowadzić zmianę w życiu człowieka cierpiącego na depresję, nerwicę, nerwicę natręctw, bulimię, itp. W jakim czasie? - PIerwsze efekty wydać już po kilku spotkaniach, które odbywają się raz na 2 tygodnie. - Bo pracuje na celach SMART, jest praktyczna, wykorzystuje techniki psychologiczne, które nie są jeszcze znane w Polsce (Centrum Terapii Strategicznej znajduje się we Włoszech, w Arezzo). Warto spróbować coś nowego, co naprawdę działa. Chcesz mnie lepiej poznać wejdź na stronę www.agatarakfalska.com Chcesz się umówić na konsultację online poprzez Skype (igp_open), napisz maila na info@agatarakfalska.com Jeśli mieszkasz we Włoszech, albo jesteś przejazdem, to wpadnij do mojego gabinetu w Modenie , dzwoniąc wcześniej na 0039 334 81 31 045. pozdrawiam, mgr Agata Rakfalska Vallicelli

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: